www.aservispc.cz

Hitparáda Vašich www stránek - hodnocení, recenze, žebříčky, hlasování...
aservispc

www.aservispc.cz

Příspěvekod aservispc » 30 lis 2012 16:48

Ahoj toto jsem si vytvořil já, pište připomínky názory... http://www.aservispc.cz

Upozornenie // Viktor (Akvils). Myslím že už to je vyriešené, ak má niektorá strana výhrady, kontaktuje ma v SS.

boxler

Re: www.aservispc.cz

Příspěvekod boxler » 04 pro 2012 12:04

Mně osobně se nelíbí, že jste okopíroval z mých stránek slovo od slova (viz. K-Comp)! Můj příspěvek je v této sekci jen o 12 níže než Váš. A když už se nezmůžete na vlastní text, přepište si alespoň ve Vašich službách u dopravy zdarma Litoměřice za Vaše Kladno...

Obrázek

aservispc

Příspěvekod aservispc » 04 pro 2012 20:24

Chápu Vás trocha textu a spodní lišta půjčena no :-) ale vzhledem k tomu, že si nejsme konkurence si myslím, že by to nemuselo zas tak vadit mě se třeba vaše stránky se líbí.

boxler

Příspěvekod boxler » 05 pro 2012 17:37

Trocha textu půjčena? Milý pane, koukal jsem, že jste včera udělal úpravy a není to už tak do očí bijící, no před tím jste okopíroval komplet texty z každé mé podstránky a tomu říkáte trocha textu? Čert vem spodní lištu a ikony, ale ta "trocha textu" mě zabrala hodně času, než jsem ji sesmolil tak, aby měla hlavu a patu!

A co se půjčování týče, internet není školka, kde si děti půjčují hračky (ve Vašem případě bez dovolení). Jestli takhle chcete dělat biznis - půjčováním, tak to chodíte po velmi tenkém ledě. ;)

Akvils

Příspěvekod Akvils » 22 pro 2012 21:57

Naozaj nie je pekné takto kopírovať, viem o tom svoje (mne skopírovali ale všetko, len názov zmenili na JAD Design). Takže, našťastie sú už teraz stránky rozdielnejšie ako predtým, preto dávam len výstrahu.

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - vytvořené stránky”