Aktualizace více stránek

Otázky které nejsou zahrnuty v níže uvedených fórech
Mickey.nj

Aktualizace více stránek

Příspěvekod Mickey.nj » 02 čer 2014 17:55

Na svém webu (http://www.stolnitenistjnovyjicin.cz) píši na hlavní stránce krátké zprávy, které mají ve svém pokračování svůj odkaz. Jak se mi těmi krátkými zprávami zaplní hlavní stránka, posouvám přebytečné zprávy do další stránky, v té další stránce jak se také zaplní opět posouvám ručně do další třetí stránky (měl jsem těch stránek celkem 7, ale nyní jsem to zkorigoval na 3 stránky). Ale vidím, že jiné weby mají i 30 i více stránek!
Jak postupovat abych stránky nemusel aktualizovat ručně a po jedné. Mám na mysli, jak mi dojde kapacita úvodní stránky zprávami ať se to automaticky posouvají zprávy , které se již do první stránky "nevejdou" přešly do druhé stránky, z druhé pak do třetí, z třetí do čtvrté ....z patnácté do šestnácté.....
Na svých stránkách (články) jsem, abych nemusel vytvářet stránky jsem zkusil in frame (rolování článků v jedné stránce, ale to má také svoji kapacitu, nehledě na to, že se to neumí při odkazu srolovat na požadovaný článek, který je třeba v polovině stránky)
Druhý dotaz - nevíte zda-li na obzoru je Wysiwig Web Builder 10?

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - obecné otázky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host