Obrázky

Otázky které nejsou zahrnuty v níže uvedených fórech
DaweCZ

Obrázky

Příspěvekod DaweCZ » 15 pro 2012 15:30

Ahoj pracuji ve wysiwyg web builderu no ne sice moc dlouho ano řeknete si ze sem noob ale nemuzu tam davat zadne obrazky jako muzu ale na strankach ze nezobrazi Ukazka:

Kód: Vybrat vše

http://www.studiolp.8u.cz/

Děkuji za každou odpověd :)

DaweCZ

Re: Obrázky

Příspěvekod DaweCZ » 17 pro 2012 14:57

Dobre uz vím :)

susenka

Příspěvekod susenka » 31 říj 2013 17:54

-- prosim o radu...

- pomoci jakeho objektu - doplnku - aplikovat obrazek v WWB aby ve vysledku na internetu pri nakliknuti maleho obrazku se obrazek zvetsil ( pouze jeden obrazek ) k lepsimu nahledu...

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 04 lis 2013 10:08

V toolboxu obrázek a dám odkaz na větší obrázek po kliknutí se otevře nové okno (definuji v odkazu)
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

susenka

Příspěvekod susenka » 05 lis 2013 12:56

asi jsem to nepochopil......

- kdyz vlozim klasicky obrazek - Insert image - pak ho rozkliknu a v nastaveni odkaz - soubor - pak ve slozce CIL - otevrit v LIGHT Box , ale kdyz je obrazek vetsi tak se tam ukazou posuvne listy po obvodu obrazku..... a to nechci, domival jsem se ze se obrazek prizpusobi...

- to znamena ze obrazky je treba predem upravit do patricne velikosti (rozmery) ...???

----- asi pouziju prvek programu WWB - Light Box - zkousel jsem Lightbox Text - ale nejak nevim jak to ma presne fungovat

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 12 lis 2013 14:48

Místo LIGHT Box zvolte nové vyskakovací okno. Osobně používám galerii fotografiií, i tam lze použít jen jeden obrázek nebo více a vyberu Lightbox
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

Laco.SK

Příspěvekod Laco.SK » 13 bře 2014 16:13

Dobry den, tak skusam aj ja tento programcek ...

Chcel by som sa tiez opytat k obrazkom. Predtym som si pozeral Xara Web Designer, kde som si vedel na obrazku definovat tzv. pop-up, t.j. po kliknuti na obrazok sa mi zvacsil podla nastavenie (ci uz % alebo rozmerov) a po opatovnom kliknuti sa zmensil ...

Je aj tu tato moznost, pretoze okrem Photo galerie a Light Box-u som nic take nenasiel ...

Akonahle pouzijem Photo galeriu tak sa mi obrazok po kliknuti sice zvacsi, ale je velmi velky, potreboval by som ho ohranicit, aby sa roztiahol na max. velkost obrazovky, pripadne definovat, aky velky ma byt, pretoze takto mi to hadze z posuvnikmi dole a vpravo na skrolovanie obrazku :(

Vopred dakujem za odpovede.

S pozdravom
Laco

susenka

Příspěvekod susenka » 30 bře 2014 09:35

ja si velikost obrazku upravim v Photoshophu a pak ho vlozim do programu jako do Galerie. V programu si ho umistim kde potrebuju vcetne velikosti. po nakliknuti obrazku se otevre do velikosti v jake je nastaven v Originalu. Primo nadefinovat velikost obrazku v Programu WWB ohledne velikosti zobrazeni po nakliknuti taky neznam

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - obecné otázky”