TEXT - formátování

Otázky které nejsou zahrnuty v níže uvedených fórech
noname166

TEXT - formátování

Příspěvekod noname166 » 12 dub 2012 19:48

Verze 8.0.4.
1) V textu změním řádkování na 1,2 a text na formátování do BLOKU. Bohužel, toto formátování do bloku nefunguje. Funguje jen při defaultním řádkování textu.

2) Dá se nějak nastavit "obtékání" textu kolem např. obrázku? Nebo obráceně ?

Předem děkuji za odpověď.

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: TEXT - formátování

Příspěvekod admin » 12 dub 2012 21:22

1.Kde měníte řádkování?
2.Nejde. Obtékání si vytváříte sám nástrojem text, tím, že ho posunete kam je potřeba, popř. používáte více těchto textů.
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

noname166

Příspěvekod noname166 » 16 dub 2012 18:29

Označím si text, pak pravým tlačítkem myši vlastnosti a dále "výška řádku"....... a dám hodnotu 1.2 například.

noname166

Příspěvekod noname166 » 23 dub 2012 17:53

p. Administrátore, problém stále trvá, poradíte mi?

mellony

Příspěvekod mellony » 24 dub 2012 15:53

Problémy z formátováním textu jsem vyřešil následujícím způsobem.
Pokud vkládám do stránek zkopírováný text (v podstatě odkudkoliv) vždy jej napřed dám do Wordu kde vymažu formátování a nastavím text bez mezer.(řádkování). Na 99% tohle pomůže a následně můžu upravovat text ve WB libovolně.
Občas se mi stane že někde mezi vloženým textem se v WB objeví větší řádkování. Je to způsobené zalomením řádků (enter).
Abych nemusel celý text psát znovu opět to upravím ve Wordu s tím že zalomené řádkování vymažu a nahradím mezerou (shift+enter).
Pokud píši samotný text ve WB nikdy s tím není problém.. (řádkování, zarovnání apod.)

noname166

Příspěvekod noname166 » 25 dub 2012 10:01

Podobně jsem smýšlel i já. Dělal jsem to v poznámkovém bloku, ale to asi nestačilo. Ve Wordu se musí opravdu udělat oba kroky (vymazat formátování, a v označeném textu "odstavci" vybrat řádkování "jednoduché). Pak to začalo chodit.

ALE !!! Pokud trvám na tom, že chci ve WB u textu změnit řádkování např. na 1.2, tak problém je zase na světě. Zkoušel jsem psát i celý text znovu přímo do WB.
Pokud jsem nezměnil řádkování, zarovnání do bloku při preview webu normálně chodilo, ale jak jsem změnil řádkování, je vše zase zarovnáno zleva. Zkoušel jsem to i v AJ mutaci. Tak co teď?

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - obecné otázky”