Rovnaké zobrazovanie stránky pri rôznych rozlíšeniach monito

Otázky které nejsou zahrnuty v níže uvedených fórech
sanko12

Rovnaké zobrazovanie stránky pri rôznych rozlíšeniach monito

Příspěvekod sanko12 » 06 led 2012 20:13

Neviem ako urobiť, aby sa stránka vytvorená v tomto programe zobrazila vždy rovnako pri rôznych rozlíšeniach monitora. Každý užívateľ ma nastavené iné rozlíšenie monitora a tak sa stránka každému zobrazuje inak.
Príklad: Na úvodnej stránke mám fotku, ktorá je na celú plochu monitora. Mám to nastavené na moje rozlíšenie monitora. Keď túto stránku zobrazím na inom monitore ktorý má nastavené väčšie rozlíšenie, okolo fotky je biela plocha.
Dokáže vôbec toto tento program?
Ďakujem

mansonovic

Re: Rovnaké zobrazovanie stránky pri rôznych rozlíšeniach mo

Příspěvekod mansonovic » 01 čer 2012 21:38

pripajam sa k tejto otazke a vopred dakujem za odpoved, da sa s tym nieco robit, takym stylom aby sa stranka sama zvacsovala resp. zmensovala a prisposobovala velkosti rozlisenia? Ma to nieco spolocne s "layer" ?

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 02 čer 2012 13:20

Toto je cesta do pekel, pak se rozhodí obrázky atd. Dělám weby v jednom rozlišení, které je nejpoužívanější 1024 a více.
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

mansonovic

Příspěvekod mansonovic » 03 čer 2012 07:24

Kazdopadne kto by silou mocou chcel ako tak stranku prisposobit na rozne rozlisenia, ako napr. ja da sa pohrat s "layer" t.j. napriklad nastavit objektom, ktore su na kraji relativnu poziciu horizontalnu ci uz vertilaknu :)

Akvils

Příspěvekod Akvils » 19 črc 2012 15:51

Prosím Vás, urobte web tak, že ho dáte zarovnať do stredu. Neviem ako chcete v dnešnej dobe robiť web inak. Každopádne to skúste a nemusíte sa s ničím trápiť. Rozlíšenie môže ostať na všetkom take isté. Nemyslím si, že menenie rozlíšenia je dnes potrebné. Moderné prehliadače si poradia so všetkým.

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - obecné otázky”