nutný refresh (F5) vytvořených stránek

Otázky které nejsou zahrnuty v níže uvedených fórech
Benulin

nutný refresh (F5) vytvořených stránek

Příspěvekod Benulin » 14 říj 2011 08:57

Dobrý den,
mám takový problém. Když na svých stránkách provedu nějakou změnu, pak dám publikovat na server a když se pak podívám v prohlížeči na stránky tak se ta změna projeví až když provedu refresh (F5). Což je špatně, protože to stálého návštěvníka nenapadne a tak nevidí aktuální obsah stránek. Snažil jsem se to i pořešit tím, že jsem do html kodu pod head napsal příkaz s ... no cache nebo expire atd. ale stejně to nepomohlo. Nemáte někdo nějaký nápad, aby si stránky při otevření sáhly rovnou na server a né do cache paměti prohlížeče?

Díky moc za radu

Zdeněk

Benulin

Re: nutný refresh (F5) vytvořených stránek

Příspěvekod Benulin » 17 říj 2011 08:20

Nidko nevíte jak toto vyřešit?

Děkuji

info

Příspěvekod info » 29 pro 2011 17:51

Zdravím, mě se to stává taky, ale jen na pc kde pracuju s wwb, jakmile jde na jinej pc a stránku spustím, jede v pohodě změněná.

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 31 pro 2011 15:41

Benulin píše:Dobrý den,
mám takový problém. Když na svých stránkách provedu nějakou změnu, pak dám publikovat na server a když se pak podívám v prohlížeči na stránky tak se ta změna projeví až když provedu refresh (F5). Což je špatně, protože to stálého návštěvníka nenapadne a tak nevidí aktuální obsah stránek. Snažil jsem se to i pořešit tím, že jsem do html kodu pod head napsal příkaz s ... no cache nebo expire atd. ale stejně to nepomohlo. Nemáte někdo nějaký nápad, aby si stránky při otevření sáhly rovnou na server a né do cache paměti prohlížeče?

Díky moc za radu

Zdeněk

Je to zcela normální, také to tak dělám.
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - obecné otázky”