Nastavené změny se neprojeví a vlastní font

Otázky které nejsou zahrnuty v níže uvedených fórech
P.B90

Nastavené změny se neprojeví a vlastní font

Příspěvekod P.B90 » 22 úno 2018 12:55

Dobrý den, testuji program před koupí a chtěl bych se zeptat.

Když přidám například Text menu a změním jeho barvu v nabídce v pravo nebo přímo přes general nebo style tak se změna neprojeví.
Menu má stále modré zabarvení i když nastavím černou barvu.

Ještě by mě zajímalo, co přesně se používá jako barevný podklad, například jestli existuje nějaký obdelník který roztáhnu do patřičné velikosti a jen změním barvu.

A poslední věc, rád bych využil jiné fonty než jsou k dispozici, například nějaký font od google fonts, je to reálné ?

Děkuji

P.B90

Základní dotazy ohledně editoru

Příspěvekod P.B90 » 22 úno 2018 13:56

Tak už jsem na to přišel, je nutné tam napojit ten styl přes link style.

Ty fonty jsem také vyřešil, akorát nevím jestli je nutné to pak řešit vložením kódu a kde aby se font zobrazil všem a nejen mě když ho mám nainstalovaný.

Zajímal by mě ještě, jaká je klasická velikost webové stránky, vím že se tyto věci následně nastavuí přes page settings.
Dá se nějak efektivně zmenšít obrázek ? Kdyz použiju Crop tak mi nejde upravit velikost pole které chci ořezat, nejde to ořezat až ke kraji obrázku.
Navíc to lze použít pouze na obrázek ale když chci třeba obrázek ořezat a použít ho následně na slideshow tak to nevím jestli lze.
Jinak se musí obrázek ořezat v jiném editoru.

Když vytvářím druhou stránku mimo index, a chci aby měla stejný obsah jako index, lze to provést nějak jednoduše ?
Vytvořila se mi pouze čistá stránka.

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - obecné otázky”