čeština do WWB

Diskuse které se netýkají výše uvedených témat
jilekp

čeština do WWB

Příspěvekod jilekp » 16 kvě 2013 18:41

Zakoupil jsem si češtinu do WWB, tuším do verze 8.5.5. Při nákupu jsem byl ujištěn, že další uprade češtiny v dané verzi 8 budu mít už zdarma. Nechápu, co tohle ujištění znamená, když je v současnosti verze 8.5.7. a čeština stále 8.5.5. A radu, aby se neupradovalo na vyšší verzi považuji za nesmyslnou, protože uprgradem programu se mj. odstraňují chyby. Tenhle přístup admina nepovažuji za zrovinka férový a češtinu jsem si objednal poprvé a naposled. Rovněž při objednání českého manuálu zjistíte, že je napsán ke starší verzi a v nové už je spousta věcí jinak. Asi je problém text ve WORDu při změně verze změnit a zasílat manuál aktuální.

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: čeština do WWB

Příspěvekod admin » 25 zář 2013 09:06

V tuto chvíli je situace již z češtinou jiná, překládá se každá nová verze. Je přeloženo vše co se dá, tedy 99%. Program je v češtině a manuál tak trochu ztrácí význam, proto jej už neaktualizujeme. Nicméně jsou tam starší obrázky ale vše ostatní platí. Prioritou je tedy pro nás čeština a tou se zabýváme v každé verzi, myslíme si, že je to krok správným směrem. Kdybyste věděl, kolik práce je s každou novou verzí češtiny, byl byste v tomto ohledu ohleduplnější a stačila by Vám čeština na vyšší verzi. Není až tak pravda, že každá verze napravuje chyby, někdy je to pouze doplnění některých funkcí. Jsem si jistý, že program nikdo z nás nevyužívá na 100%, tudíž si ani chyb některých verzí nevšimneme.
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

kingdoom

Re: čeština do WWB

Příspěvekod kingdoom » 16 čer 2014 22:22

Zdravím.
Nechcem zakladať novú tému. Mám zakúpenú verziu 7, ale mám problém zo stiahnutím češtiny. Link http://www.wysiwygwebbuilder.cz/forum/v ... m.php?f=34 mi nefunguje. Chcel by som poprosiť aktuálny link na prístup k češtinám - samozrejme aj s verziou programu k nej. Keďže som inštalačku nedostal mailom ale bol tam iba link, myslím si že by som mal mať prístup k veci čo som si kúpil.
Dík za rýchlu odpoveď.

Zpět na “Ostatní”