ROTÁTOR

Diskuse které se netýkají výše uvedených témat
Klon

ROTÁTOR

Příspěvekod Klon » 21 pro 2009 23:31

Chtěl bych se zeptat proč funkce rotátor ovlivnuje funkce java v IE ,??? Dal jsem si na stránku rotátor obrázků cca 5 obrázků s cca10 vteřin prodlevou....V IE když to spustím tak běží ale chce to po mě abych povolil spuštění AKTIV X.Jakmile toto povolim tak rotátor se strašně kouše a ovlivnuje i běžící texty a navigeční menu kde nejdou přechody apod....

Kdybych to napsal laijcky,tak to vypada jako kdyby vám jel počítač na plný výkon a nestíhal nic zobrazovat...Můžete poradit????Podle mě to bude něco v IE nebo že by ROTÁTOR byl optimalizován jen pro Mozilu??? V mozille,firefox vše OK....
Díky a spěchá.....

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: ROTÁTOR

Příspěvekod admin » 23 pro 2009 13:15

Nevím co k tomu říci, nesetkal jsem se s tímto problémem
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

muffo

Re: ROTÁTOR

Příspěvekod muffo » 20 led 2012 21:11

Klon píše:Chtěl bych se zeptat proč funkce rotátor ovlivnuje funkce java v IE ,??? Dal jsem si na stránku rotátor obrázků cca 5 obrázků s cca10 vteřin prodlevou....V IE když to spustím tak běží ale chce to po mě abych povolil spuštění AKTIV X.Jakmile toto povolim tak rotátor se strašně kouše a ovlivnuje i běžící texty a navigeční menu kde nejdou přechody apod....

Kdybych to napsal laijcky,tak to vypada jako kdyby vám jel počítač na plný výkon a nestíhal nic zobrazovat...Můžete poradit????Podle mě to bude něco v IE nebo že by ROTÁTOR byl optimalizován jen pro Mozilu??? V mozille,firefox vše OK....
Díky a spěchá.....

ohladom IE, ten pouzivaju ozaj len ty co zaspali dobu (bez urazky), chcem len podotnut, ze tam vela veci nejde tak jak by malo.....takze skuste pouzivat Operu, FF, alebo Chrome, ja pouzivam vsetky 3

Zpět na “Ostatní”