Stránka 1 z 1

Jak lokalizuji program do českého jazyka?

Napsal: 02 srp 2010 13:18
od admin
Soubor czech.zip rozbalte a czech.lng ručně nakopírujete do adresáře kde je WYSIWYG Web Builder nainstalován (Program files / WYIWYG Web Builder XX, u 64 bit. Windows je složka jiná). Poté otevřete program a v menu Tools / Options / User Interface / Language / vyberete czech, klikněte na OK a program restartujte.

1. Česká lokalizace funguje pouze na verzi programu pro kterou je určena. Tzn. verze CZ 11.0.5 nebude fungovat na verzi 11.0.9. atp. Zakoupením české lokalizace budete zdarma dostávat aktualizace nových českých lokalizací pro novější verze 11.0.1, 11.0.2 atd. Verzi 12 si již musíte znovu zakoupit.
2. Verze češtiny je označena přesně jako verze programu. Do jiné verze programu čeština nefunguje.
3. Jedna česká lokalizace je určena pro 3 licence programu WYSIWYG Web Builder.
4. Čeština je bez záruky, může obsahovat chyby a nepřeložené výrazy.
5. Rozšíření do programu nejsou přeložena (nesouvisí s lokalizací programu)
6. Není přeložené menu při zvoleném uživatelském rozhranní "Ribbon". Standardní uživatelské rozhranní Menu/Toolbar, na které je většina z nás zvyklá je přeloženo celé.

Zakoupit můžete zde:
Platba v CZ
Platba v EUR

Na email info[a]wysiwygwebbuilder.cz můžete psát chyby překladů popř. nepřeložené výrazy. Pokusíme se je postupně opravovat.

TIP: Pokud Vám některá vlastnost programu nefunguje správně v české lokalizaci, zkuste si program přepnout do anglické lokalizace a informujte nás o tom.