html

Otázky ohledně vkládání html kódu do WWB
zdenekzhor

html

Příspěvekod zdenekzhor » 29 čer 2009 23:12

Potřeboval bych vědět, jak se dá editovat kód html tak, aby se změny projevily ve výsledné stránce. Občas totiž potřebuji změnit některé věci a nějak se mi to nedaří.

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: html

Příspěvekod admin » 30 čer 2009 19:31

Přesně nerozumím dotazu, jaký html kód, ten který jej již na stránkách které jsou již publikovány? To můžete změnit pouze se znalostí html ve výsledném souboru. Napište konkrétně to co potřebujete.
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

zdenekzhor

Příspěvekod zdenekzhor » 30 čer 2009 22:00

Do nové stránky chci vložit Javaskript datum. Ten ovšem obsahuje anglické názvy dní a měsíců. Tyto bych v kódu změnil na české, ale změny se mi na stránce neprojeví. Jak postupuji: Přetáhnu rámeček Javasript.Vyberu z nabidky "Bazic date. Pravým klikem na Html. Tím se dostanu do editačního pole kódu. Změny v něm provedené se neprojevují. Ovšem, že najdříve to vše zkusím v prohlížeči. Např.ve Frontpage po vložení Javaskriptu mohu tento upravit, např.velikost písma, barva atd. Změny jsou viditelné.

zdenekzhor

Příspěvekod zdenekzhor » 30 čer 2009 23:16

Omlouvám se, ale našel jsem na webu "Javaskrypt editor pro Wysiwyg. Tento dokáže změnit kódy java, které po uložení fungují podle mých představ.

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 01 črc 2009 06:05

Dej se odkaz kde jsi ho našel?
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

cjano

Příspěvekod cjano » 02 črc 2009 11:34

zdenekzhor píše:Do nové stránky chci vložit Javaskript datum. Ten ovšem obsahuje anglické názvy dní a měsíců. Tyto bych v kódu změnil na české, ale změny se mi na stránce neprojeví. Jak postupuji: Přetáhnu rámeček Javasript.Vyberu z nabidky "Bazic date. Pravým klikem na Html. Tím se dostanu do editačního pole kódu. Změny v něm provedené se neprojevují. Ovšem, že najdříve to vše zkusím v prohlížeči. Např.ve Frontpage po vložení Javaskriptu mohu tento upravit, např.velikost písma, barva atd. Změny jsou viditelné.

Navrhujem použiť PSPad http://www.pspad.com/cz/ verím že budeš spokojný. :)

zdenekzhor

Příspěvekod zdenekzhor » 19 črc 2009 11:55

Vkládám odkaz na prográmek na ůpravu java skriptu. http://www.wysiwygwebbuilder.com/download.html Po otevření přejít na Extra utilites a hned první řádek je ten program. Po rozbalení zipu jsem jej nakopíroval do složky s programemm Web Builder. Po vložení javaskriptu přejdete do menu nástroje a tam by se měl objevit Editor java Script. V tomto máte možnost tento skript měnit. Pozor, změny budou trvale zapsány v modulu programu Web Builder.

zdenekzhor

Příspěvekod zdenekzhor » 28 pro 2013 00:51

Tak musím s politováním konstatovat, že tento odkaz již není aktuální.

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - html”