Publikování na web (publikování se nezdařilo)

Otázky ohledně publikování stránek na web
novy

Publikování na web (publikování se nezdařilo)

Příspěvekod novy » 08 říj 2010 21:04

Dobrý den.Chci se zeptat.Udělal sem stránky,v náhledu vše funguje a tak jsem to chtěl dát na web.Zadal jsem údaje na FTP a vše proběhlo ok.Pak dám publikovat a ukáže se tohle http://img192.imageshack.us/i/error553wwb.jpg/ Už nevím co s tím.Ležim u toho 2 dni a stále nevim jak to tam nahrát...Poznámka:na webu už fungující stránky jsou,ale já tam chci dát ty mé.Kluk který je dělal odešel a tak jsem musel udělat nové...Díky za radu :(

novy

Re: Publikování na web (publikování se nezdařilo)

Příspěvekod novy » 10 říj 2010 13:16

Čus.Tak jsem to vyřešil.Vše jsem publikoval lokálně a uložil do nově vytvořeného souboru na disku.Pak jsem stáhl FTP klienta a vše ze složky (kterou jsem si vytvořil a lokálně do ní publikoval můj web) nakopíroval do klienta.Vše funguje 100% FTP klient ve WWB mi ukazuje stále stejnou chybu... :roll:

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 11 říj 2010 06:35

Přes jiného FTP klienta to také dělám, ale přes integrovaného nemám problém.
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

mlockensie

Příspěvekod mlockensie » 16 říj 2010 14:57

Dobrý den, možná je to hloupá otázka, ale nevím co se myslí tím nakopírovat -do klienta.. ? :| ..jsem oravdu úplný začátečník

novy

Příspěvekod novy » 16 říj 2010 18:01

To,že to nevíš je úplně v pořádku.Já to taky nevěděl :) Klient (FTP) je program přes který se přihlásíš na svojí doménu,kterou máš pronajatou od nějaké společnosti...FTP klienti jsou trřeba Total Commander nebo FileZilla,aby ses na ně mohl přihlásit musíš znát login a heslo,které jsi získal při pronájmu domény.Pokuk vše máš tak stačí juknout na net a tam návod jak Total Commander nebo FileZillu nastavit.Tak jako jsem to udělal já ;) :) Pokud jsem něco napsal špatně tak ať mě opraví,ale napsal jsem to jako amatér :) Samo,že pokud budu moc ještě s něčím poradit tak to udělám rád ;)

mlockensie

Příspěvekod mlockensie » 16 říj 2010 20:10

Díky moc :)

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - publikování stránek”