Jak najít název rozšíření podle názvu chybějících souborů?

Otázky ohledně rozšíření (pluginů)
fun-line.cz

Jak najít název rozšíření podle názvu chybějících souborů?

Příspěvekod fun-line.cz » 03 dub 2013 12:10

Při otevření šablony Portfolio Platform Pro +, nebo Vámi dodaného "Celého webu" (bonus při koupi Wysiwyg Web Builder 8) po mě otevřený soubor požaduje chybějící rozšíření programu. Problém je v tom, že požaduje rozšíření podle názvu souboru např. jquerytopscrollwb76.uwbx nebo greyboxbrowserimage.uwbx - podle těchto názvů souboru ale nejsem schopen vyhledat správné rozšíření. Názvy souborů se s názvem rozšíření neshoduje. Zkusil jsem naistalovat 3 druhy greyboxů a ani jeden to není. Šablona, nebo předem zpracovaný web pořád hlásí, že mu toto rozšíření chybí.

Další problém je v koncovce rozšíření - přímo na ploše tam kde se zobrazí prázdné místo pro chybějící rozšíření je napsáno, že chybí jquerytopscrollwb76.wbx a při dvojitém kliku na toto prázdné místo se objeví hláška že chybí greyboxbrowserimage.uwbx - přitom koncovka pro soubory rozšíření by měla být *.wbx....

Vzhledem k tomu, že tato situace se mi přihiodila i u jiných šablon, považuji tento dotaz za obecnější problém než pouze řešení šablony Portfolio Platform Pro +.

Můžet mi prosím poradit?

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - rozšíření”