Squeeze stránka - sběr emailových kontaktů - jak na to?

Otázky týkající se formulářů
fun-line.cz

Squeeze stránka - sběr emailových kontaktů - jak na to?

Příspěvekod fun-line.cz » 09 říj 2013 19:14

Dobrý den, tento příspěvek jsem už jednou publikoval v sekci "ostatní". Prosím o radu a klidně i zaplatím za vytvoření resp. za naučení jak udělat squeeze page. Princip je v tom, že výměnou za kontakt - nejlépe email by byl dotyčnému automaticky na jeho email zaslán soubor v pdf. Potřebuji sbírat emailové kontatky. Vůbec nevím jak na to. Je samozřejmě jednoduché udělat formulář na odběr novinek, ale udělat to tak, aby po vložení emailu odešel ten pdf soubor automaticky (ihned po vložení emailu resp. např. do 10 minut apod.) - tak to fakt nevím jak na to... Nemohl by jste mi někdo krok za krokem poradit - za vytvoření jedné squeeze stránky (vzoru) a návodu jak na to opravdu klidně i zaplatím... ? Děkuji moc za info....

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Squeeze stránka - sběr emailových kontaktů - jak na to?

Příspěvekod admin » 11 říj 2013 10:42

Napadá mě jednoduchý způsob a to takový, že po odeslání formuláře bude návštěvník přesměrován na stránku, kde bude text a možnost stažení pdf souboru. Jiný návštěvník se k tomu pdf souboru nedostane. Nebo v automatické odpovědi návštěvníkovi zaslat odkaz pro stažení pdf soboru. Stačilo by toto?
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - formuláře”