Formulář - kontakt - zápatí, master page, vrstvy

Otázky týkající se formulářů
fun-line.cz

Formulář - kontakt - zápatí, master page, vrstvy

Příspěvekod fun-line.cz » 22 dub 2013 18:19

Dobrý den, řeším problém: potřebuji, aby se kontaktní formulář zobrazoval na každé podstránce celého webu. Zkoušel jsem možnost umístit formulář kontaktu na vzorovou stránku a bohužel po 3 dnech zkoušení všech možných alternativ jsem došel k závěru, že tento způsob nefunguje. Jediná možnost která funguje je, že kontaktní formulář ručně umístím na každou podstránku webu. Je to zdlouhavé a úplně to nevyhovuje.

Šlo by nějak umísti formulář do zápatí stránky? Nemáte s tím někdo zkušenost? Se zápatím prozatím bojuji a zase tak moc nerozumím principům vrstev. Když do nové vrstvy vložím cokoliv, tak se to nezobrazí ani linka, natož formulář...

Jinak jsem velice zklamaný poradenským přístupem admina - prodejce softwaru na českém území. Když se dívám na jeho poslední příspěvky, tak to je rok 2012 (nebo se pletu????) !!! Tento software jsem si koupil cca před měsícem kvůli české podpoře s řešením problémů a protože mi bylo po telefonu řečeno, že v registrovaném fóru admin odpovídá na všechny příspěvky a dotazy! Dívám se dívám a ne že není odpovídáno na mé dotazy, ale ani na žádné jiné! Nebo existuje ještě nějaké jiné české fórum k tomuto programu?

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - formuláře”