problém s formuláři

Otázky týkající se formulářů
gadzo

problém s formuláři

Příspěvekod gadzo » 19 zář 2010 07:47

Prosím o radu. Na svých stránkách www.autosen.cz/kontakt/....mám problém s odesíláním formulářů. Formulář jde vždy odeslat jen z PC na kterém je nainstalovaný Outlook expres. Z Pc kde není neodejde nic. Zkoušel jsem použít i Váš jednoduchý formulář php, změnil jsem emailovou adresu a nic. Na stránce jsem změnil příponu na php taky nic. Vyplníte všechna políčka formuláře dáte odeslat a na adresu nic nepříjde. Prosím o radu, kde může být chyba?
Nemůže být problém třeba v emailové adrese? Můžu použít např. adresu na seznam.cz nebo musím použít pouze adresu k doméně? Ještě mě napadlo, zda není potřeba danou stránku s formulářem php pomocí ftp nahrát na stránky někam jinam než k ostatním stránkám html? A ještě, může mít toto nějakou spojitost se zobrazováním stránky v programu? Mám na mysli, pokud udělám jakoukoli stránku mohu si ji ve webbuilderu prohlédnout kliknutím nahoře na liště jak bude ve skutečnosti vypadat. Pokud však takto chci prohlédnou stránku s php příponou, neotevře se vlbec nic.

Díky za odpověď.

prokda

Re: problém s formuláři

Příspěvekod prokda » 20 zář 2010 18:17

S tímto problémem neporadím, ale pěkný web ;)

Fantas!

Re: problém s formuláři

Příspěvekod Fantas! » 21 zář 2010 00:10

Na serveru (ftp) musi byt rozjete PHP, pokud nema jeho podporu, stranky nebudou pracovat spravne! V rychlem nahledu pres F5 stranky nefunguji, protoze je potreba prislusna PHP podpora a predpokladam, ze na PC nemate rozjety apache :)

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - formuláře”