Několik dotazů k formuláři

Otázky týkající se formulářů
kachlirpavel

Několik dotazů k formuláři

Příspěvekod kachlirpavel » 03 úno 2016 14:51

Přeji hezký den.
Tvořím web pro odborovou organizaci. Dělal jsem ho ve WWB 7, před dvěma dny jsem zakoupil novou verzi WWB 11.
V nové verzi jsem začal tvořit nový formulář http://zoplynarenska.wz.cz/prihlaskaHM.php pro rezervaci rekreačního zařízení, po vytvoření se formulář tváří OK. Pokud ho vyplním na webu a odešlu příjde mi email s pokaženou češtinou u písmen (ř ě ). Formulář jsem vytvořil stejně jako ve verzi WWB 7 tam byla čeština OK.
Další věc co mě trápí je výběr termínu ve formuláři který dělám přes "jQuery date picker". Pokud i zde u tohoto prvku zvolím češtinu, při použití na webu je čeština nepoužitelná.
Další dotaz, pokud formulář vytvořím, chodí mi z vebu jeho položky ve správném pořadí, jakmile do něj pak zasáhnu a vložím další položku (formulář je ve vývoji ) tak se mi nově přidaná pole zařadí na konec. I když určím nové pořadí stále mi nově přidaná položka chodí na konci.
Zatím se mi to podařilo opravit tím, že jsem vždy vytvořil formulář znovu. Nebaví mě ale stéle dělat nový formulář po přidání nové položky.
Data z formuláře jsou v emailu seřazena pod sebou lze nějak nastavit aby mezi některými položkami byla mezera (pro přehlednost)?
Prosím o radu.
Pavel Kachlíř

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Několik dotazů k formuláři

Příspěvekod admin » 04 úno 2016 10:48

Někdy ta čeština může být způsobená webhostingem. Používáte bezpečná písma? S položkami ve formuláři mám také problém, možná to je chyba nové verze? Uvidíme v další verzi.
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

kachlirpavel

Příspěvekod kachlirpavel » 04 úno 2016 12:07

Pokud by byl problém s webhostingem tak mě bude zlobit i formulář vytvořený v WWB 7 ve kterém jsem tvořil dřív. Zlobí to až po updatu na WWB 11.
Včera se mi stahla aktualizace 11.02 původní čeština z verze 11 přestala fungovat a novou jsem včera nenašel.

admin
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod admin » 10 úno 2016 07:35

Nová CZ je na aktuální verzi, ta je 11.0.3. a je ke stažení. Staré verze CZ hned mažu. Ohledně webhostingu to tak nemusí být, nová verze formuláře může vyžadovat něco jiného, ale nepředpokládám.
Program WYSIWYG Web Builder k zakoupení - více zde
Česká lokalizace do programu WYSIWYG Web Builder - více zde
Upgrade programu WYSIWYG Web Builder - více zde

kachlirpavel

Příspěvekod kachlirpavel » 12 úno 2016 09:42

Děkuji za reakci na mé dotazy, ja ale potřebuji nějaké řešení problému. Takto si mužu povídat s manželkou doma (to taky nikam nepovede). Potřebuji radu kam třeba dohrát nějaký funkční font CZ, K mé smůle jsem si neudělal zálohu webu ve verzi pro WWB7 a po načtení do WWB11 již k verzi 7 není návratu. Pokud je nějaký takový problém, dostanou se tyto nářky k někomu kdo by je třeba do další verze zapracoval ?

Zpět na “WYSIWYG Web Builder - formuláře”